Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   19.3.2024 - 21.3.2024 AMPER - SMART & CONNECTED WORLD
  9.4.2024 - 12.4.2024 analytica
  17.4.2024 - 19.4.2024 Hutní a průmyslová analytika 2024, mezinárodní konference
  5.6.2024 - 6.6.2024 Laborexpo 2024
  10.6.2024 - 14.6.2024 ACHEMA 2024
Reklama
Odkaz na tento článek je zde publikován s laskavostí serveru Labbulletin. Klikněte na titulek:

Společnost Dolomite Bio vydává software Droplet Analyzer, online nástroj, který lze používat zdarma

Společnost Dolomite Bio uvádí na trh bezplatný software Droplet Analyzer, který umožňuje rychlou a přesnou detekci a analýzu hydrogelových scaffoldů a vodních kapek vytvořených mikrofluidní technologií.

Analýza emulzí a produktů z mikrofluidiky může být pomalá, obtížná a náchylná k lidským chybám. Z tohoto důvodu společnost Dolomite Bio uvádí na trh software Droplet Analyzer jako bezplatný online nástroj.

Tento software, původně vyvinutý na pomoc internímu výzkumnému a vývojovému týmu společnosti Dolomite Bio, se ukázal jako velmi efektivní, šetří čas a zajišťuje přesnou a spolehlivou analýzu obrazu kapek. V rámci neustálé snahy společnosti Dolomite Bio o demokratizaci vědy bylo rozhodnuto uvolnit tento software online, aby všichni výzkumní pracovníci používající mikrofluidní pracovní postupy bez ohledu na to, zda jsou stávajícími uživateli rodiny produktů Nadia, měli přístup k této působivé technologii [TB1] .

Software lze používat podle jednoduchých kroků, stačí nahrát snímky kapek a vybrat si mezi měřením velikosti kapek, počítáním počtu kuliček nebo měřením velikosti lešení. Výsledky se zobrazí během několika sekund, a pokud jste se rozhodli měřit velikost kapiček, můžete si je prohlédnout jako histogram, abyste viděli rozložení kapiček. Výsledky lze exportovat jako soubor CVS pro použití ve statistických přehledech.
(detaily jsou v angličtině)

Datum: 17.2.2023

analýza kapiček - online software

Reklama
Reklama

Reklama