Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   19.5.2024 - 21.5.2024 CzechFoodChem
  20.5.2024 - 21.5.2024 SEMINÁŘ SE ZAHRANIČNÍMI ODBORNÍKY
  30.5.2024 - 1.6.2024 Veletrh vědy
  5.6.2024 - 6.6.2024 Laborexpo 2024
  10.6.2024 - 14.6.2024 ACHEMA 2024
Reklama
Přesun dat: Napříč systémy, technologiemi a časem

Software Limsophy LIMS integruje systémy, obchází překážky a odstraňuje technologické mezery

Dnešní laboratoř je přeplněna daty. K udržení efektivity provozu jsou zapotřebí výkonné systémy pro správu laboratorních informací (LIMS). Systém LIMS musí být schopen přesouvat data napříč systémy, technologiemi a časem, aby hodnota investice zůstala zachována.

Datum: 20.3.2023

LIMS, software pro správu dat


 

Sdílet na Facebooku   Odeslat na Twitter

Systémy:
Vysoká míra administrativního úsilí v laboratoři naznačuje potřebu lepší správy dat. Přesouvání dat mezi různými systémy je neefektivní. K tomu by mělo docházet pouze při migraci dat při první konfiguraci integrovaného systému. Systém Limsophy LIMS podporuje toto centrální zpracování s nejvyšší úrovní uživatelského komfortu a výrazně snižuje náklady na správu. Periferní procesy jsou optimálně integrovány prostřednictvím rozhraní, která si zákazníci mohou sami upravit.

Technologie:
Technologie se v průběhu času mění, což znamená, že je třeba přesouvat data. Technologiemi rozumíme základní principy, na nichž jsou založeny softwarové produkty nebo procesy. Systém Limsophy LIMS umožňuje snadno přenášet data z různých verzí databází a technologií do nových verzí databází a technologií.

Čas:
Pracovní procesy se v průběhu času mění. Systém Limsophy nabízí to, co potřebujete k integraci změn pracovních procesů do softwaru. Modifikované pracovní procesy, nové systémy nebo technologie mohou vyžadovat přesun dat v průběhu času. Byly stanoveny dvě strategie:

1) Zastaralé datové formáty jsou převedeny do nových datových formátů. Systém Limsophy LIMS pomáhá tento proces automatizovat.

2) Dostupnost dat je zachována tím, že data jsou uložena v "nadčasových" formátech (např. tiff, txt, ASCII nebo xml), které nejsou založeny na konkrétní verzi softwaru. Nevýhodou je, že při sběru dat musíte dělat kompromisy ohledně pohodlí.

Inteligentní pokrytí požadavků laboratoře
Produkty Limsophy pokrývají základní požadavky všech typů laboratoří: Limsophy LIMS pro analytické a měřicí laboratoře, Limsophy RIMS pro vývojové laboratoře a Limsophy RALIMS pro analytické a výzkumné laboratoře.

Nabídku doplňují doplňkové produkty Limsophy Inspection pro plánování a provádění inspekcí a auditů, Limsophy Creation pro vývoj receptur a Limsophy BPM pro údržbu systémů řízení kvality.

Pro kompletní informace si přečtěte  celý článek.

 

Reklama

Reklama