Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   26.8.2024 - 29.8.2024 76. sjezd chemiků
  9.9.2024 - 12.9.2024 Odběry vzorků, kurz
  7.10.2024 - 9.10.2024 Organická analýza, kurz
  8.10.2024 - 11.10.2024 Mezinárodní strojírenský veletrh
  24.10.2024 - 25.10.2024 Konference pro vývoj, výrobu a kontrolu léčiv
Reklama
Odkaz na tento článek je zde publikován s laskavostí serveru Labbulletin. Klikněte na titulek:

Společnost Thermo Fisher Scientific představila na veletrhu ASMS 2024 nová řešení pro podporu výzkumných pracovních postupů

Nové analytické přístroje a možnosti pracovních postupů zvyšují produktivitu, spolehlivost a citlivost objevitelského, translačního a klinického výzkumu.

Společnost Thermo Fisher Scientific představila na výroční konferenci Americké společnosti pro hmotnostní spektrometrii (ASMS) o hmotnostní spektrometrii a příbuzných tématech v kalifornském Anaheimu svá nová řešení urychlující pracovní postupy ve výzkumu. Nové přístroje pro hmotnostní spektrometrii a chromatografii a softwarová řešení umožňují zákazníkům získat hlubší analytické poznatky díky flexibilitě zabudované pro daný účel, zvyšují produktivitu, efektivitu a urychlují pracovní postupy translačního výzkumu.

Urychlení výzkumu od objevování k ověřování
Hmotnostní spektrometr (MS) Thermo Scientific Orbitrap™ Astral™ doplňuje výkon, který do vědeckých objevů přináší Thermo Scientific Stellar™ MS, a inovuje tak translační výzkum v oblasti omiky v dosud nevídaném měřítku. Stellar MS představuje pokrok v ověřování biomarkerů, protože poskytuje rychlou a citlivou kvantifikaci pro potvrzení a ověření všech významných biomarkerů. Díky jedinečné konstrukci, která kombinuje kvantitativní výkon trojitého kvadrupólu s citlivostí jednotlivých buněk lineárních analyzátorů iontových pastí, dosahuje Stellar MS 10× vyšší kvantitativní citlivosti pro 5× více sloučenin v měřítku ve srovnání se stávajícími technologiemi.

Jako doplněk k této potřebě měřítka, protože omika založená na kapalinové chromatografii a hmotnostní spektrometrii (LC-MS) získává na popularitě, pomáhá nový systém Thermo Scientific Vanquish™ Neo pro ultra-vysokoúčinnou kapalinovou chromatografii (UHPLC) s tandemovým přímým vstřikováním proteomickým laboratořím rychle generovat vysoce kvalitní, biologicky relevantní data. Pracovní postup Tandem Direct Injection zvyšuje propustnost vzorků a poskytuje až ~70% nárůst počtu vzorků za den, snižuje přenos a přináší více než 90% využití hmotnostního spektrometru, což umožňuje vysoce výkonnou LC separaci jako dokonalý doplněk k vysoce výkonným hmotnostním spektrometrům, jako je Orbitrap Astral MS nebo Stellar MS.
(detaily jsou v angličtině)

Datum: 21.6.2024

LC-MS, hmotnostní spektrometrie

Reklama
Reklama

Reklama