Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Laboratorní přístroje        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   4.4.2022 - 8.4.2022 ACHEMA
  20.4.2022 Lab Innovations South 2022
  17.5.2022 - 20.5.2022 AMPER 2021
  1.6.2022 - 2.6.2022 LABOREXPO
  18.6.2022 - 22.6.2022 HPLC 2023
Reklama
Odkaz na tento článek je zde publikován s laskavostí serveru Labbulletin. Klikněte na titulek:

Rychlé pracovní postupy založené na stěrech od odběru po zpracování vzorků

Nové zařízení firmy RHINOstic™ pro odběr stěrů a automatizované manipulátory s kapalinami zvyšují výkonnost testování a zároveň snižují počet aktivních pracovníků.

Společnosti Hamilton Company a Rhinostics, spin-outová společnost Harvardovy univerzity v raném stádiu vývoje, spojují své silné stránky, aby zlepšily rychlost a kvalitu pracovních postupů při odběru a zpracování nosních a nosohltanových vzorků a zároveň snížily potřebu aktivní pracovní síly. Tento typ vzorku se široce používá k detekci protilátek a antigenů v souvislosti s novým koronavirem SARS-CoV-2 a mnoha dalšími patogeny.

Automatizovaný pracovní postup bez použití rukou zahrnuje použití zařízení pro odběr nosních tamponů RHINOstic™ a jedné z automatizovaných pracovních stanic pro manipulaci s kapalinami Microlab® STAR™, Microlab NIMBUS® nebo Microlab Prep™ společnosti Hamilton spolu se zařízením LabElite® DeCapper společnosti Hamilton Storage Technologies. Tato kombinace technologií zmírňuje běžná časově náročná úzká místa v testovacích pracovních postupech, a to i v době nárazového přílivu vzorků. Zvýšením propustnosti vzorků a zkrácením doby zpracování jsou zúčastněné strany oprávněny a informovány, aby mohly s jistotou přijímat následná rozhodnutí týkající se strategie léčby pacientů.
(detaily jsou v angličtině)

Datum: 7.10.2021

automatizace zpracování vzorků

Reklama
Reklama

Reklama