Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   26.8.2024 - 29.8.2024 76. sjezd chemiků
  9.9.2024 - 12.9.2024 Odběry vzorků, kurz
  7.10.2024 - 9.10.2024 Organická analýza, kurz
  8.10.2024 - 11.10.2024 Mezinárodní strojírenský veletrh
  24.10.2024 - 25.10.2024 Konference pro vývoj, výrobu a kontrolu léčiv
Reklama

Agentura REMION, nabízející své služby od roku 1991, se zaměřuje na propagační a informační služby v oblasti laboratorní praxe. Základem jejích služeb je provozování informačního portálu Laboratorní průvodce, kterým se snaží nejen poskytovat zajímavé informace čtenářům, ale i zefektivnit kontakt mezi poskytovateli služeb a zákazníky z oblasti laboratorní praxe v České republice.

Naším cílem je poskytovat čtenářům takové informace, které jsou pro ně zajímavé. Tedy informace o novinkách, o aktuálních trendech, o zajímavostech v oblasti vědy a výzkumu se zaměřením na laboratorní praxi. Chceme, aby se každý čtenář mohl dozvědět něco zajímavého nejen z jeho vlastního oboru, ale i z oborů příbuzných.

Nesuplujeme odborná média - toto není a nikdy nebude naším cílem. Naše zaměření je široké - od analytické chemie, biochemie, fyziky, medicíny až po praktické aplikace nových moderních poznatků vzniklých laboratorním výzkumem. Proto se zaměřujeme jak na odborníky, tak i na laiky v oblastech, které jsou jim vzdálené.

Chceme publikovat pravidelně a na denní bázi stručné informace tak, aby si čtenář po strávení pouhých několika minut na našem portálu odnesl pro sebe něco zajímavého, co jej neodvede od jeho každodenní odborné práce, ale rozšíří jeho obzor znalostí alespoň o nějakou malou zajímavost. Motto: "Malý krůček každý den může znamenat skok po roce".

Laboratorní průvodce je jednička v oblasti informací pro laboratoře v ČR.

Nabízíme mnoho druhů inzerce, od bannerových, sloupkových až po články a zobrazování aktualit. Mezi jednotlivými variantami inzerce je navíc rozdíl v pravděpodobnosti náhodného zobrazení jednotlivých inzerátů v příslušných pozicích. 

Zde jsou hlavní druhy:

Základní inzerce na portálu:
logo, formátování, zařazení v e-obchodech, grafické (bannerové) reklamy (hlavička, text, side, patička)
9 000,- Kč / rok
Zajímavá inzerce na portálu:
logo, přední pozice, formátování, zařazení v e-obchodech, grafické (bannerové) reklamy (hlavička, text, side, patička), přednější uvedení v seznamech, vyšší pravděpodobnost zobrazování reklam
14 000,- Kč / rok
Výrazná inzerce na portálu:
logo, přední pozice, formátování, zařazení v e-obchodech, grafické (bannerové) reklamy (hlavička, text, side, patička), ještě přednější uvedení v seznamech a vyšší pravděpodobnost zobrazování.
Plus publikace novinek: aktuální nabídky přístrojů, akcí apod. zobrazované v rámečku Novinek budeme pravidelně vyhledávat sami na vašem webu.

24 000,- Kč / rok

Inzeráty nemusíte dodávat již hotové. Rádi je pro vás vytvoříme (zdarma). Stačí dodat vhodné podklady (texty, obrázky) nebo se spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti a profesionální vkus – vyrobíme inzeráty tak, že použijeme informace a podklady podle vašich webových stránek.

Pokud dodáte bannery hotové, tak zde jsou rozměry - šířka (maximálně) x výška (přesný rozměr není nutno dodržet):
Hlavička, Patička: 1200 x 200, v Textu: 890 x 200, Side (po straně): 290 x 400, formát JPG, GIF, PNG...


mojmir.jpg

RNDr. Mojmír Adamec

                    marcela.jpg

Ing. Marcela Adamcová


Agentura REMION     Radonín 15,   675 21 Okříšky
tel.: 702 896 956, 724 033 118
e-mail: remion@labo.cz       Internet: www.labo.cz
Datová schránka: gifdgr5
IČO: 18423647