Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   26.9.2023 - 28.9.2023 Powtech 2023
  26.9.2023 - 28.9.2023 Ilmac 2023
  10.10.2023 8. ročník Týdne inovací ČR
  9.4.2024 - 12.4.2024 analytica
  10.6.2024 - 14.6.2024 ACHEMA 2024
Reklama
Odkaz na tento článek je zde publikován s laskavostí serveru Labbulletin. Klikněte na titulek:

Jak se vám líbí Classic? Zamilujte si PIPETMAN®. Více než 40% sleva při nákupu online.

Časově omezená nabídka: 40% sleva na PIPETMAN
Již více než 60 let je pro společnost Gilson při výrobě pipet prioritou přesnost, preciznost a spolehlivost. Naše pipety jsou celosvětově známé jako standard v pipetování a staly se ikonickým nástrojem v laboratořích. Žádná z nich není lepší než legendární pipeta PIPETMAN Classic, která již po desetiletí slouží jako spolehlivý společník vědců po celém světě. S technologickým pokrokem se však musí vyvíjet i naše vědecké nástroje. Proto jsme se začátkem tohoto roku rozloučili s ikonickým přístrojem PIPETMAN Classic a přivítali jeho nástupce, přístroj PIPETMAN.

PIPETMAN: Stejný jako Classic, ale lepší a jednodušší na používání.
S uvedením modelu PIPETMAN jsme spojili tradici s jednoduchostí a začlenili do něj všechny funkce a hodnoty, díky nimž byl model Classic tak oblíbený, ale s menšími silami. Zachovává si stejně vysoké standardy, spolehlivost a výkon jako model Classic, včetně jeho konstrukce a odolnosti. Není třeba měnit způsob pipetování ani styl pipetování. Díky menší potřebné síle však pipeta PIPETMAN nabízí snadnější manipulaci, čímž zlepšuje a optimalizuje vaše zkušenosti s pipetováním. Pokud jste si oblíbili pipetu PIPETMAN Classic, budete milovat i pipetu PIPETMAN.

PIPETMAN také nabízí různé modely přizpůsobené potřebám různých uživatelů a aplikací, včetně několika vícekanálových modelů, zatímco PIPETMAN Classic byl k dispozici pouze jako jednokanálový model.

Stejně jako všechny pipety Gilson je i pipeta PIPETMAN díky vysoce odolným materiálům mimořádně odolná a konstruovaná tak, aby dlouho vydržela. Dodává se také s tříletou zárukou výrobce. Kvalita a řemeslné zpracování všech našich přístrojů, na které se naši zákazníci spolehli, obstojí ve zkoušce času. Poskytují ekonomické a udržitelné řešení pro mnoho let spolehlivého pipetování.
(detaily jsou v angličtině)

Datum: 7.9.2023

pipetování

Reklama
Reklama

Reklama