Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   1.7.2025 - 3.7.2025 Microscience Microscopy Congress 2025
  3.9.2025 - 5.9.2025 Odběry vzorků, kurz
  7.9.2025 - 10.9.2025 Biochemický kongres of Czech and Slovak Societies for Biochemistry & Molecular Biology
  15.9.2025 - 17.9.2025 Kurzy Molekulové spektroskopie
  29.9.2025 - 1.10.2025 Anorganická analýza, kurz
Reklama
Odkaz na tento článek je zde publikován s laskavostí serveru Labbulletin. Klikněte na titulek:

Společnosti ENPICOM a Carterra zdokonalují screening protilátek integrací biofyzikální charakterizace a sekvenační analýzy repertoáru

Díky tomu, že vynikající informace o epitopu, vazebné afinitě a kinetice společnosti Carterra jsou zobrazeny ve stejném pohledu jako informace o sekvenci, umožňuje platforma IGX rychlejší a lepší rozhodování při objevování léčiv.

Společnost Carterra Inc., světový lídr v oblasti objevování a vývoje vysokokapacitních protilátek bez použití značek, a společnost ENPICOM B.V., poskytovatel inovativních bioinformatických softwarových řešení, dnes oznámily spolupráci, jejímž cílem je zefektivnit analýzu rychle rostoucího počtu sekvenčních dat a dat ze screeningu protilátek generovaných v laboratoři. Spolupráce se zaměří na urychlení identifikace kandidátů na protilátky klinické kvality s lepšími vlastnostmi.

Vysoce výkonná biosenzorová technologie HT-SPR (Surface Plasmon Resonance) společnosti Carterra umožňuje podrobný screening a charakterizaci tisíců protilátek v jednom kroku, což umožňuje až stonásobnou výkonnost tradičních platforem za 10 % času při použití pouze 1 % vzorku, který vyžadují jiné systémy. Systémy Carterra LSA a LSAXT mají bezkonkurenční screeningové schopnosti, díky nimž se staly základní technologií pro farmaceutické společnosti, biotechnologické firmy, CRO, vládní agentury a akademickou sféru. Systém LSA se mimo jiné podílel na 90denním objevu a vývoji prvního léčiva COVID-19 na světě, bamlanivimabu, společností Eli Lilly a AbCellera.
(detaily jsou v angličtině)

Datum: 22.1.2024

screening protilátek

Reklama
Reklama

Reklama