Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   19.5.2024 - 21.5.2024 CzechFoodChem
  20.5.2024 - 21.5.2024 SEMINÁŘ SE ZAHRANIČNÍMI ODBORNÍKY
  30.5.2024 - 1.6.2024 Veletrh vědy
  5.6.2024 - 6.6.2024 Laborexpo 2024
  10.6.2024 - 14.6.2024 ACHEMA 2024
Reklama
Odkaz na tento článek je zde publikován s laskavostí serveru Labbulletin. Klikněte na titulek:

Ruční Ramanův analyzátor nové generace umožňuje rychlou identifikaci surovin pro farmaceutický a biotechnologický průmysl

Společnost Thermo Fisher Scientific představuje výkonný a všestranný infračervený spektrometr Thermo Scientific™ Nicolet™ Apex FTIR, který je schopen poskytovat vysoce kvalitní data pro širokou škálu aplikací, včetně analýzy materiálů, farmaceutického výzkumu a monitorování životního prostředí.

Inovativní spektrometr Nicolet Apex nabízí pokročilé funkce, lepší výkon a rozšířené analytické možnosti ve srovnání s podobnými komerčně dostupnými řešeními, a to díky zavedení rychlého detektoru TE-MCT a intuitivního softwaru Thermo Scientific™ OMNIC™ Paradigm.

Tento software nabízí několik různých uživatelských rozhraní - vhodných pro uživatele s různou úrovní zkušeností - a také možnost snadno vytvářet nové pracovní postupy. Umožňuje uživatelům přesně a spolehlivě analyzovat organické a anorganické materiály, což z něj činí cenný nástroj pro kontrolu kvality, vývoj produktů a výzkumné aplikace.

Spektrometr Nicolet Apex nahrazuje současný spektrometr FTIR Thermo Scientific™ Nicolet™ iS20 a využívá pokročilé hardwarové a softwarové funkce - včetně patentované konstrukce interferometru, automatické korekce pozadí a intuitivního uživatelského rozhraní - k dosažení vynikajícího výkonu ve srovnání s jinými přístroji FTIR na trhu. Nicolet Apex je jedním z řady stolních FTIR spektrometrů společnosti Thermo Fisher Scientific, které nabízejí řešení od cenově výhodného rutinního použití až po špičkový výzkum a vývoj.
(detaily jsou v angličtině)

Datum: 25.3.2024

ruční Ramanův analyzátor surovin

Reklama
Reklama

Reklama